Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
47 wpisów.
Edyta Rudnik z Miastko napisał/a 12 marca 2022
Polecam Zakład Pogrzebowy OMEGA. Pracownicy podchodzą profesjonalnie do pogrzebu i z szacunkiem do rodziny organizującej ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. Piękna oprawa muzyczna pogrzebu. Pracownicy eleganccy i kulturalni. Wszystkie formalności załatwiane są w biurze przez pracowników zakładu.
Anna Wrona z Miastko napisał/a 4 stycznia 2022
Fima profesjonalana pomoże załatwić wszelkie formalności związane z pogrzebem.Podchodzą z szacunkiem do wykonywanej pracy.Piękna oprawa muzyczna w czasie pogrzebu.Miła obsługa klienta.Ostatnia droga pożegnania zmarłego w profesjonalnym wykonaniu
Dagmara z Koczała napisał/a 17 grudnia 2021
Polecam Zakład Pogrzebowy OMEGA. Pełen profesjonalizm. Oprawa pogrzebowa wykonana z klasą i godnością. Najbliższa Rodzina czuje się zaopiekowania podczas organizacji pochówku. Z czystym sumieniem polecam!
Jolanta Zakrzewska z Warszawa napisał/a 22 października 2021
Dziękuję za organizację uroczystości pogrzebowych mojej Mamy, wieloletniej mieszkanki Miastka. Zmarła w Warszawie i wszystkie problemy organizacyjne związane z pogrzebem w Miastku załatwiła firma Omega. Oprawa pożegnania bardzo profesjonalna i elegancka. Oceniam ją wyżej niż usługi, które oferowano nam w stolicy. Dziękuję.
Aleksandra Macholla z Miastko napisał/a 21 września 2021
Profesjonalne i empatyczne podejście do klienta. W trudnym czasie dla rodziny okazali wsparcie, za co bardzo dziękujemy. Wszelkie formalności załatwiane na miejscu, oprawa pogrzebowa na wysokim poziome. Bardzo polecam firmę OMEGA zakład pogrzebowy !
Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon