Nasze siedzibyul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
30 entries.
August Siedlczyński z Szczecin napisał/a 31 maja 2020:
Składam niniejszym Serdeczne Podziękowania Kierownictwu F-my OMEGA za profesjonalną organizację Pogrzebu Ś.P. Barbary Brzóski z Bornego Sulinowa – z wyrazami uznania i Szczęść Boże!
Franciszka Kroggel z Miastko napisał/a 3 kwietnia 2020:
Podziękowania i wyrazy wdzięczności za profesjonalną organizację pogrzebu mojej Mamy, oraz za okazywanie empatii i zrozumienia, w tym trudnym dla rodziny czasie. Oprawa estetyczna na wysokim poziomie. BARDZO DZIĘKUJĘ
Barbara Kluk z Dretyń napisał/a 17 września 2019:
Wyrażam podziękowanie i wyrazy wdzięczności Panom z Zakładu OMEGA za profesjonalną organizację pogrzebu mego BRATA . Pod wrażeniem Waszego profesjonalizmu byli również pozostali uczestnicy pogrzebu. DZIĘKUJEMY
Marzena Klim z Miasrko napisał/a 10 lipca 2019:
W tych trudnych chwilach utraty bliskiej kochanej osoby i poczuciu pustki oraz zagubienia panowie z firmy Omega zadbali o komfort i spokój rodziny. Pogrzeb z największym szacunkiem ze strony młodych panów. Wyczucie sytuacji, szacunek do ludzkiego bólu, spokój, mądrość działania były nieocenione. Bardzo panom dziękuję za ten trudny a jakże ważny dla wszystkich pogrążonych w żalu zawód. Trwajcie panowie, pięknie o wszystko dbacie i jesteście potrzebni mało takich taktowanych i kulturalnych ludzi jak wy.
Iwona Małek z Miastko napisał/a 28 czerwca 2019:
W czasie żałoby gdy jesteśmy pogrążeni w smutku, żalu i poczuciu niesprawiedliwości, warto odwiedzić właśnie ten zakład pogrzebowy, oferuje on pełną profesjonalną obsługę, wszystko na czas zgodnie z ustaleniami z szacunkiem uroczyście odprowadzą zmarła osobę na miejsce ostatecznego spoczynku dbając o najmniejszy szczegół. Szczerze POLECAM.
Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX.