Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Kremacje

Zakład Pogrzebowy OMEGA oferuje różnorodne usługi pogrzebowe, aby każda rodzina w żałobie miała możliwość dokonania takiego wyboru, jakiego oczekuje. Na wszystkich etapach organizacji ceremonii żałobnych zapewniamy towarzyszenie wysoko wykwalifikowanego, profesjonalnego, a zarazem dyskretnego personelu, który troszczy się o sprawny przebieg ceremonii pogrzebowej.

Firma OMEGA oferuje także możliwość wykonania kremacji – jeśli taka była wola Zmarłego i jego Rodziny. Jest to wybór osobisty, dlatego ważne jest, aby organizację kremacji zlecić profesjonalistom, którzy zajmą się jej przygotowaniem, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Kremacja jest to forma pochówku wywodząca się już ze starożytnej tradycji, która coraz częściej jest wybierana także w naszym kraju. Kremacje, których wykonanie zlecane jest naszemu zakładowi pogrzebowemu są realizowane we współpracy z krematorium Atena w Koszalinie. To nowoczesny obiekt, w którym rodzina ma możliwość skorzystania z sali pożegnań, a także – jeśli ma takie życzenie – może obserwować moment wprowadzenia trumny do pieca kremacyjnego.

Zapewniamy wszystkie rodziny, że ceremonie oparte o spopielenie ciała wykonywane są przez nasz zakład z troską i szacunkiem. Jako jedyny zakład pogrzebowy w okolicy używamy specjalistycznej windy do opuszczania urn. W naszych biurach znajduje się bogaty wybór urn i relikwiarzy z różnych materiałów. Zróżnicowane pod względem formy urny oferujemy w atrakcyjnych, w stosunku do wysokiej jakości, cenach.

kremacje

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon