Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Multimedialne nekrologi

Nekrologi przez wiele lat były jedną z form za pomocą których informowano o śmierci danej osoby. Zazwyczaj nekrologi publikowane były w prasie codziennej, ale wraz z postępem technologii oraz przemianami kulturowymi komunikacja – także w tym względzie – przeniosła się do Internetu.

Zakład Pogrzebowy Omega zawsze stara się być na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami stosowanymi w branży funeralnej. Do takich rozwiązań należą nekrologi multimedialne. Są one dostępne w ofercie naszego zakładu dla wszystkich rodzin, które zlecają nam organizację pogrzebu.

Multimedialne nekrologi pozwalają na udostępnienie w niezwykle prosty sposób kompletnej informacji o śmierci i pogrzebie. Zawiera ona – oprócz podstawowych informacji – także zdjęcie. Informacja taka znajduje się na stronie internetowej firmy Omega, ale może być również udostępniona na Facebooku, a także poprzez SMS. Udogodnieniem dla uczestników pogrzebu są też pinezki do lokalizacji, w których odbywają się ceremonie żałobne – co w sposób znaczący ułatwia dotarcie na uroczystości.

Klienci Zakładu Pogrzebowego Omega cenią sobie możliwość skorzystania z usługi multimedialnych nekrologów. Pozwala to im na zaoszczędzenie czasu oraz minimalizację kosztów związanych z powiadamianiem o pogrzebie.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z tej usługi proszone są o kontakt pod numerem telefonu 512 702 713.

e-nekrolog

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon