Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Formalności

Strata bliskiej osoby zawsze jest wydarzeniem traumatycznym. Niestety, prawo wymaga również dopełnienia w tym czasie pewnych formalności w  rozmaitych urzędach i instytucjach. Aby odciążyć rodzinę od tych zadań, każdy z naszych pracowników jest gotowy, aby udzielić wszystkim takim osobom niezbędnej pomocy i wsparcia. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za dopełnienie wszelkich wymaganych formalności we wszystkich urzędach i instytucjach – takich, jak urzędy, biura parafialne czy administracje cmentarzy. Załatwiamy także wszystkie zasiłki pogrzebowe – z ZUS, KRUS czy MSWiA.

Niezbędne formalności nie powinny obciążać rodziny w żałobie, która ma pełne prawo, aby skupić się przede wszystkim na przeżywaniu żałoby i nie przejmować się sprawami praktycznymi. Dlatego posiadanie u swego boku kogoś, kto zajmie się tym dyskretnie i z szacunkiem ma ogromne znaczenie.

Pracownicy firmy Omega posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i dzięki temu są w stanie pracować w sposób autonomiczny, nie zakłócając spokoju bliskich zmarłego bardziej, niż jest to absolutnie konieczne. Ponadto są oni dostępni dla rodziny przez cały czas, aby zapewnić wszelkie możliwe wsparcie i także w ten sposób pomóc jej poradzić sobie ze stratą.

formalności pogrzebowe

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon