Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Własna chłodnia

Zakład Pogrzebowy Omega, w trosce o najwyższą jakość oferowanych przez siebie usług, posiada również nowoczesną infrastrukturę – obejmującą m.in. własną chłodnię z zapleczem. Dzięki temu rodziny w żałobie mają gwarancję, że ciało bliskiej osoby będzie przechowywane w godnych warunkach od momentu jego eksportacji – aż do rozpoczęcia uroczystości żałobnych.

Posiadanie własnej chłodni z profesjonalnym zapleczem pozwala także na wykonywanie wszelkich zabiegów kosmetyki pośmiertnej oraz ubierania zwłok. W naszej firmie procedury te wykonywane są zawsze przez pracowników, którzy odbyli odpowiednie szkolenia, zakończone uzyskaniem certyfikatu poświadczającego ich umiejętności. Każdy z tych zabiegów odbywa się w atmosferze i w sposób pełen szacunku względem ciała zmarłego i jego ludzkiej godności.

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważne a zarazem delikatne są to kwestie. Dlatego zapewniamy, że mogą nam Państwo powierzyć z całym spokojem ciało bliskiej osoby. Uczynimy wszystko, aby mogła ona wyruszyć w ostatnią drogę, otoczona nie tylko Państwa miłością, ale i naszą troską.

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon