Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Pogrzeby świeckie

Pogrzeby świeckie w porównaniu do pogrzebów wyznaniowych są mniej powszechną formą pochówku, natomiast wyraźnie zauważalne jest, że z biegiem czasu stają się coraz bardziej popularne. Ostatnie pożegnanie jest bardzo ważną uroczystością, która przez lata będzie przywoływać wspomnienia, więc tak bardzo istotne jest, aby przebiegła ona w sposób wybrany przez Rodzinę.

Najbardziej istotną różnicą między pogrzebem wyznaniowym a świeckim jest brak osoby duchownej oraz symboli religijnych w tym drugim. Pogrzeb świecki przeznaczony jest głównie dla osób niewierzących lub dla tych, którzy nie życzą sobie obecności osoby duchownej w czasie uroczystości ostatniego pożegnania.

Pan Michał Zajst to doświadczony Mistrz Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej, który przewodniczy pogrzebom świeckim i wygłasza wzruszające mowy pogrzebowe.

Pogrzeb świecki prowadzony jest przez Mistrza Ceremonii Pogrzebowych. Po wcześniejszych ustaleniach z rodziną Mistrz indywidualnie tworzy mowę pożegnalną oraz sposób przebiegu uroczystości. Wybór pogrzebu świeckiego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi formalnościami. W celu wybrania takiej uroczystości wystarczy jedynie zgłosić chęć obecności Mistrza Ceremonii Pogrzebowej w zakładzie pogrzebowym.

Nasz zakład pogrzebowy Omega dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania i w pełni usatysfakcjonować Rodzinę zmarłego. W przypadku życzenia, aby pogrzeb miał charakter świecki, firma Omega dokłada zawsze starań, aby temu życzeniu uczynić zadość.

Wszystkie ceremonie, które przygotowuje nasz zakład pogrzebowy, organizowane są z ogromnym poszanowaniem zmarłego oraz dopasowaniem się do możliwości finansowych Rodziny.

zakład pogrzebowy Miastko

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon