Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Transmisje z pogrzebu

Wieloletnie doświadczenie, jakie posiada Zakład Pogrzebowy Omega, upewniło nas, że należy uczynić wszystko, aby także osoby, które nie mogą być obecne osobiście – z różnych przyczyn – na uroczystościach pogrzebowych, mogły w nich uczestniczyć.

Przez wiele lat usługa taka była bardzo kosztowna, co stanowiło swoistą barierę dla rodzin w żałobie. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom możliwe jest, aby z takiej usługi mógł skorzystać praktycznie każdy.

Zakład Pogrzebowy Omega z myślą o takich właśnie osobach, które chciałyby uczestniczyć w pogrzebie bliskiej osoby choćby poprzez przekaz audio i wideo – wprowadziliśmy do naszej oferty transmisje z pogrzebu online.

Transmisje z pogrzebu online odbywają się bez pośrednictwa serwisów zewnętrznych: bezpośrednio przez stronę internetową firmy Omega. Transmisja, odznaczająca się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, jest niedostępna dla osób postronnych.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat tej usługi można kontaktować się z firmą Omega pod numerem telefonu 512 702 713.

transmisje z pogrzebów

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon