Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Akcesoria pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Omega to firma, której autem jest doświadczony personel, odznaczający się drobiazgową wręcz znajomością branży pogrzebowej. Zawsze stara się on spełnić życzenia klientów, zarówno dotyczące przebiegu samej ceremonii oraz procedur ją poprzedzających, jak i te, które określają detale, stanowiące o jej unikalności.

Takimi detalami są akcesoria pogrzebowe. Ich dobór jest zawsze sprawą indywidualną bliskich zmarłego. Nasza rola w dokonaniu wyboru przez rodziny zmarłych jest tylko i wyłącznie doradcza.

Dysponujemy także dużym wyborem akcesoriów pogrzebowych oraz innych artykułów, które są niezbędne do przygotowania pogrzebu. Są to trumny, urny, krzyże, obrzeża nagrobne, tabliczki, dewocjonalia – wszystko dobrej jakości w dobrych cenach. W naszej stałej ofercie są trumny oraz urny w różnorodnych wzorach i kolorystyce, wykonane z rozmaitych materiałów. Prowadzimy także sprzedaż odzieży żałobnej, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Akcesoria pogrzebowe, z których bogatym asortymentem można zapoznać się w siedzibach Zakładu Pogrzebowego Omega, to oferta dla wszystkich, a więc i dla rodzin, których budżet jest mocno ograniczony. Czynimy ze swojej strony wszystko, aby każdy pogrzeb mógł mieć prawdziwie niepowtarzalny charakter.

akcesoria pogrzebowe

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon