Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
8 entries.
Barbara Kluk z Dretyń napisał/a 17 września 2019:
Wyrażam podziękowanie i wyrazy wdzięczności Panom z Zakładu OMEGA za profesjonalną organizację pogrzebu mego BRATA . Pod wrażeniem Waszego profesjonalizmu byli również pozostali uczestnicy pogrzebu. DZIĘKUJEMY
Marzena Klim z Miasrko napisał/a 10 lipca 2019:
W tych trudnych chwilach utraty bliskiej kochanej osoby i poczuciu pustki oraz zagubienia panowie z firmy Omega zadbali o komfort i spokój rodziny. Pogrzeb z największym szacunkiem ze strony młodych panów. Wyczucie sytuacji, szacunek do ludzkiego bólu, spokój, mądrość działania były nieocenione. Bardzo panom dziękuję za ten trudny a jakże ważny dla wszystkich pogrążonych w żalu zawód. Trwajcie panowie, pięknie o wszystko dbacie i jesteście potrzebni mało takich taktowanych i kulturalnych ludzi jak wy.
Iwona Małek z Miastko napisał/a 28 czerwca 2019:
W czasie żałoby gdy jesteśmy pogrążeni w smutku, żalu i poczuciu niesprawiedliwości, warto odwiedzić właśnie ten zakład pogrzebowy, oferuje on pełną profesjonalną obsługę, wszystko na czas zgodnie z ustaleniami z szacunkiem uroczyście odprowadzą zmarła osobę na miejsce ostatecznego spoczynku dbając o najmniejszy szczegół. Szczerze POLECAM.
Elżbieta Kordiak z Jastrzębie - Zdrój napisał/a 25 czerwca 2019:
Przybywając z odległego Jastrzębia - Zdroju, aby złożyć prochy ukochanego męża w Miasteckim rodzinnym grobie pragnę wyrazić podziękowania i wyrazy wdzięczności Pracownikom Zakładu OMEGA w Miastku za wzorową, profesjonalną organizację pogrzebu, która pozwoliła łagodniej przeżyć mnie i rodzinie pożegnanie. DZIĘKUJĘ
Agnieszka Skowrońska z Miastko napisał/a 9 maja 2019:
Dziękuję za zaangażowanie w organizację pogrzebu mojej Mamy w Miastku. Państwa opis nie jest przesadzony, wszystko co piszecie w reklamie jest prawdą.

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Realizacja: BRAINBOX.
Left Menu Icon