Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
56 wpisów.
Anna Kulińska z Szamotuły napisał/a 12 marca 2024
Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm. Pełna kultura. Przemiła i pomocna obsługa. Wszystko załatwione na najwyższym poziomie. Polecamy ! I dziękujemy !
Łukasz J z Miastko napisał/a 29 lutego 2024
Polecam firmę , kompleksowo załatwili wszystko , podchodzą profesjonalnie do sprawy , uroczystość była tak jak powinna wyglądać, cena adekwatna do usługi. POLECAM
Halina z Miastko napisał/a 22 lutego 2024
Chcę bardzo podziękować za tak piękny pogrzeb mojej Mamy. Jestem wdzięczna, że w tej ciężkiej dla mnie chwili dostałam wsparcie ze strony pracownikow Zakładu Omega. Dzięki nim mogłam spełnić ostatnią wolę Mamy o spokojnej , pełnej piękna i szacunku ostatniej drodze. Życzę wszystkiego dobrego, Panowie wykonujecie swoją pracę z sercem i zrozumieniem dla rodziny a przede wszystkim profesjonalnie. Dziękuję....
Katarzyna Mech z Szczecinek napisał/a 5 lutego 2024
Składam serdeczne podziękowania Wszystkim Pracownikom Zakładu Pogrzebowogo Omega za okazanie życzliwości,współczucia oraz udzielenie duchowego wsparcia w bolesnych,trudnych i smutnych dla nas chwilach po odejściu najbliższej osoby śp.Jolanty Sankiewicz.Z głębi serca dziękujemy za profesjonalną obsługę ,jesteście Państwo najlepszym przykładem pozytywnej fachowości,stanowicie jako Firma niezaprzeczalny dowód na to,że realizując wszystkie kwestie związane z ostatecznym odejściem człowieka można ten zawód wykonywać bez przykrej rutyny oraz z poszanowaniem najwyższych ludzkich wartości.Pogrzeb jest to najsmutniejsza okoliczność jaką trzeba zorganizować.W takich chwilach wsparcie i zrozumienie pomimo śmierci najbliższej osoby pozwala nam dalej żyć. Dziękujemy z całego serca za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej dla ukochanej mamy oraz małżonki.
Marcin Totoń z Okonek napisał/a 2 grudnia 2023
Kiedy umiera dziecko każde serce upada na kolana, ale kiedy umiera własne dziecko serca rodziców zatrzymują się, niedowierzając, rozrywane niewyobrażalnym bólem. Tak właśnie stało się i z nami, nasza najukochańsza córeczka NADIA, odeszła. Zwróciliśmy się do Państwa z prośbą i nadzieją, oddając pod czasową piekę nasz największy skarb. Słowa nie są w stanie wypowiedzieć naszej dla Państwa wdzięczności. Byliście Państwo z nami w najtrudniejszych chwilach naszego życia, byliście opiekunami naszej małej księżniczki. Dyspozycyjni od świtu do świtu, bezszelestni w wykonywaniu wszystkich niezbędnych czynności a przy tym taktowni, ciepli, wyrozumiali… Nigdy wcześniej nie mieliśmy ze sobą kontaktu, nigdy oczy naszego dziecka nie oglądały i nie uśmiechały się do Was, choć Wy otoczyliście ją czułością najserdeczniejszych przyjaciół. Dziękujemy za każdy gest, za każdy telefon za dłoń, która niosła ze sobą nieustające wsparcie… Dziękujemy Joanna i Marcin Totoń (rodzice Nadii)
Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon