Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Oprawa florystyczna

Oprawa florystyczna jest nieodzownym elementem ceremonii pogrzebowej. Dzięki wiązankom i wieńcom istnieje możliwość wyrażenia swoich uczuć oraz oddania szacunku osobie zmarłej. Rodziny zajmujące się organizacją pogrzebu często zastanawiają się, jak odpowiednio wybrać oprawę florystyczną.

Zakład pogrzebowy Omega, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, otworzył swoją własną kwiaciarnię, która znajduje się w tym samym miejscu co zakład pogrzebowy, więc istnieje możliwość dopełnienia formalności urzędów oraz od razu wybranie odpowiedniej oprawy florystycznej. Zakład pogrzebowy oraz kwiaciarnia znajduje się na ulicy Tamka 3B w Białym Borze.

Floryści pracujący w kwiaciarni Zakładu Pogrzebowego Omega oferują również bezpłatne doradztwo w doborze odpowiednich kompozycji.

Podstawowymi formami kwiatów wybieranych na pogrzeb są:

  • wiązanki
  • wieńce
  • bukiet

Wybierając oprawę florystyczną na pogrzeb niezwykle ważne jest znalezienie odpowiedniej firmy, która profesjonalnie zajmie się ich przygotowaniem. Wybierając profesjonalną firmę, dopiero wtedy można mieć pewność, iż kwiaty zostaną przygotowane według Państwa oczekiwań oraz na długo zachowają swoją świeżość.

Kwiaciarnia firmy Omega jest taką właśnie firmą, która oferuje duży wybór kwiatów, wiązanek oraz wieńców. Jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni, zawsze starając się dopasować do oczekiwań i możliwości klienta.

Dodatkowym atutem, oferowanym przez nasz zakład pogrzebowy, jest możliwość zlecenia nam dowozu kwiatów na miejsce ceremonii.

kwiaty na pogrzeb

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon