Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Transport zwłok

Firma OMEGA w swojej bogatej ofercie usług pogrzebowych ma także transport Zmarłych. Świadczony jest on na terenie Polski oraz poza jej granicami. Realizacja tej usługi jest możliwa dzięki temu, że dysponujemy specjalistycznymi karawanami, przystosowanymi do tego typu transportu zarówno na krótsze, jak i na dłuższe dystanse. Każdy z karawanów spełnia najbardziej restrykcyjne normy związane z przewozem zwłok.

Przez całą dobę gwarantujemy możliwość wykonania eksportacji ciała Zmarłego, przewożąc z wielkim szacunkiem jego ciało do chłodni. W celu zlecenia tej usługi prosimy o kontakt z naszym zakładem pogrzebowym pod numerem telefonu 512-702-713.

Realizujemy przewozy zmarłych we wszystkich regionach naszego kraju oraz na trasach zagranicznych. Wśród krajów, jakie obsługujemy naszymi karawanami są Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Węgry czy też Wyspy Brytyjskie, Szwecja, Dania i Norwegia. Organizujemy transport Zmarłych głównie drogą lądową oraz lotniczą. Kwestie szczegółowe są zawsze ustalane indywidualnie z rodziną zmarłego.

Nasz Zakład Pogrzebowy OMEGA ma także możliwość zorganizowania transportu dla uczestników pogrzebu: zapewniamy wtedy autokary lub minibusy, które pomagają w przemieszczeniu się gości żałobnych między miejscami, w których odbywają się uroczystości.

Transport zwłok OMEGA

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon