Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Kryształ Pamięci

Diament jest symbolem wieczności, pamięci i czystości. Stąd też idea, która ma swoje źródło w USA, aby stworzyć Kryształ Pamięci, w którym umieszczone zostają – w małej ilości – prochy Bliskiej Osoby. Każdy z kryształów pamięci posiada niepowtarzalny blask i piękno, tak jak niepowtarzalna była osoba, którą tak bardzo kochaliśmy i którą pragnęlibyśmy upamiętnić także tym cennym przedmiotem o ogromnej – a właściwie bezcennej, jak miłość – wartości.

Kryształ Pamięci pozwala na niemal materialną obecność z nami osoby, która odeszła – ale jednak, w taki właśnie sposób – pozostaje z nami nadal.

Jako jedyny zakład pogrzebowy w okolicy – firma Omega proponuje rodzinom wykonanie Kryształu Pamięci. Prochy zmarłego są bezpośrednio zatopione w serduszku z wysokiej jakości kryształu wraz z 24 karatowym złotem. Biżuteria ta bez problemu mieści się w dłoni, dzięki czemu może ona towarzyszyć danej osobie cały czas. Kryształowe serce jest dostarczone w eleganckiej drewnianej szkatułce wraz z certyfikatem. Szkatułka ta nadaje się także do przechowywania fotografii Zmarłego i innych drobnych pamiątek po nim.

kryształ pamięci

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon