Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Pogrzeby wyznaniowe

Pogrzeby wyznaniowe należą do najczęściej wybieranych uroczystości żałobnych. Na taki rodzaj ceremonii pogrzebowej najczęściej decyduje się osoba, dla której religia stanowiła istotny wymiar życia i która pragnęła, aby również po śmierci jej religijny światopogląd został podkreślony.

Pogrzeb wyznaniowy jest ceremonią pożegnalną z udziałem osoby duchownej, bogaty w symbolikę religijną. W Polsce nadal najwięcej osób utożsamia się z Kościołem Katolickim. Istotne jest, aby ceremonia przebiegła według oczekiwań rodziny zmarłego.

Zakład pogrzebowy Omega dokłada wszelkich starań, aby ceremonia przebiegła w zgodzie z ostatnią wolą Zmarłego oraz tak, aby wszystkie detale zostały dopilnowane. Zakład pogrzebowy Omega organizuje pogrzeby nie tylko w wyznaniu katolickim, ale również w każdym, które wyznawała osoba zmarła.

Ceremonia pogrzebowa jest bardzo ważnym elementem ostatniej drogi człowieka, dlatego firma pogrzebowa Omega czyni wszystko, aby uroczystość przebiegła w sposób godny i z poszanowaniem osoby zmarłej. Aby rodzina miała pewność oraz satysfakcję ze świadczonych usług warto wybrać nasz zakład pogrzebowy, który swoje usługi wykonuje sumiennie i starannie: w sposób profesjonalny i godny poszanowania względem osoby zmarłej i jej rodziny.

Omega - pogrzeb wyznaniowy

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Armii Krajowej 36
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100 Bytów

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon