Nasze siedzibyul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
36 entries.
Halina J. z Miastko napisał/a 13 sierpnia 2021:
Zakład pogrzebowy Omega zorganizował bardzo wzruszające pożegnanie mojej siostry. Dziękuję za wsparcie, pomoc i oprawę, która była na wysokim poziomie. Będę polecać Wasz zakład. Pozdrawiam.
Monika z Miastko napisał/a 4 sierpnia 2021:
Pogrzeb zorganizowany na najwyższym poziomie, wysoka kultura osobista pracowników i pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z pogrzebem w tym trudnym dla rodziny czasie. Serdecznie dziękujemy firmie OMEGA.
Danuta z Szczecinek napisał/a 27 kwietnia 2021:
Zakład Pogrzebowy Omega w Szczecinku to bardzo dobra firma. Pracownicy wykazali się ogromnym zrozumieniem i empatią. Pogrzeb został zorganizowany przepięknie, muzyka była bardzo wzruszająca. Sama obsługa pogrzebu na najwyższym poziomie. Polecam ten zakład każdej rodzinie, która pragnie zorganizować godny pogrzeb.
Tomasz Mikołajczak z Dretyń napisał/a 21 kwietnia 2021:
Pełen profesjonalizm. Dbałość o szczegóły. Konkretna i wyrozumiała obsługa. Dziękujemy za pomoc w tych trudnych dla rodziny chwilach.
Franciszka Kroggel z Miastko napisał/a 13 kwietnia 2021:
Serdeczne podziękowania za wykonanie profesjonalnej usługi pogrzebu mojego męża. Wraz z córkami bardzo dziękuję za empatyczne i wspaniałe pożegnanie mojego męża. Bardzo dziękuję.
Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX.
Left Menu Icon