Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
56 wpisów.
Magdalena z Kawcze napisał/a 5 marca 2023
Zakład Pogrzebowy Omega .W tej trudnej chwili jaka jest odejście najbliższej osoby byl naprawde duzym wsparciem zajął sie wszytskim od A-Z ceremonia pogrzebowa wielki szacun w strone całej obsługi . Dziekuje bardzo . Pełen profesjonalizm z wdzięcznością. Magda z Rodzina
Katarzyna Hołubowska z Miastko napisał/a 26 lutego 2023
Zakład pogrzebowy pełen profesjonalizmu.Polecam z pełną odpowiedzialnością. Odbiór zwłok z pełnym szacunkiem dla zmarłego. Załatwienie formalności z Panem Mateuszem w biurze pełna profeska. Ceremonia ,oprawa ,obsługa na wysokim poziomie. Dziękujemy bardzo za piękny pogrzeb naszego tatusia Włodzimierza Przyłęckiego
Ewa Cirocka z Miastko napisał/a 24 lutego 2023
Zakład pogrzebowy Omega wykazał się profesjonalizmem,a przede wszystkim traktem, tak potrzebnym w tak tragicznym dla rodziny momencie. Serdecznie dziękuję.
Anna z Miastko napisał/a 6 lutego 2023
Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego OMEGA otrzymaliśmy wszystko czego potrzeba w takiej chwili - profesjonalizmu na każdym kroku, wyrozumiałości, szacunku. Firma załatwiła wszelkie formalności pogrzebowe, ceremonia pogrzebowa zorganizowana na najwyższym poziomie. Panowie zadbali nawet o parasole dla uczestników pogrzebu (padał deszcz). Gorąco polecam!
Karolina Sobocińska z Szczecinek napisał/a 12 grudnia 2022
Jest to firma godna zaufania, skorzystaliśmy z pogrzebu kremacyjnego. Uzyskaliśmy pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych. Omega ma bardzo przystępne ceny, ale przy tym zachowuje najwyższą jakość.
Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon