Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
15 entries.
Elżbieta Kordiak z Jastrzębie - Zdrój napisał/a 25 czerwca 2019:
Przybywając z odległego Jastrzębia - Zdroju, aby złożyć prochy ukochanego męża w Miasteckim rodzinnym grobie pragnę wyrazić podziękowania i wyrazy wdzięczności Pracownikom Zakładu OMEGA w Miastku za wzorową, profesjonalną organizację pogrzebu, która pozwoliła łagodniej przeżyć mnie i rodzinie pożegnanie. DZIĘKUJĘ
Agnieszka Skowrońska z Miastko napisał/a 9 maja 2019:
Dziękuję za zaangażowanie w organizację pogrzebu mojej Mamy w Miastku. Państwa opis nie jest przesadzony, wszystko co piszecie w reklamie jest prawdą.
Monika z Biały Bór napisał/a 28 stycznia 2019:
Stając przed koniecznością zorganizowania pogrzebu Najukochańszej Siostry Pauliny – dotknęłam pustki i ciemności. Dzięki Państwu teraz już wiem, że łatwiej jest przejść przez takie chwile z towarzyszeniem życzliwych osób. Takie właśnie spotkałam w Państwa firmie. Serdecznie dziękuję.
D.B.W.U. Niemczyccy z Biały Bór napisał/a 28 stycznia 2019:
Życie jest tak ulotne. Na co dzień o tym nie myślimy, a gdy przyjdzie śmierć Bliskiej Osoby, zdajemy sobie sprawę, że na wiele spraw jest już za późno. Wyrażam wdzięczność pracownikom firmy Omega, którzy w tych trudnych chwilach poprowadzili naszą rodzinę niemal za rękę przez wszystkie procedury i samą uroczystość pogrzebu naszego Tatusia i Dziadka Wojciecha.
Mąż Jacek z Miastko napisał/a 28 stycznia 2019:
Gdy nie wiadomo, co powiedzieć, niech moja wdzięczność wyrazi się w prostym ‘Dziękuję’. Powierzyłem pogrzeb mojej żony zakładowi pogrzebowemu Omega i nie zawiodłem się, bo w każdym momencie wszyscy odczuwaliśmy Waszą troskę. Dziękuję więc. W imieniu swoim i mojej śp. Ani.