Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
47 wpisów.
Franciszka Kroggel z Miastko napisał/a 13 kwietnia 2021
Serdeczne podziękowania za wykonanie profesjonalnej usługi pogrzebu mojego męża. Wraz z córkami bardzo dziękuję za empatyczne i wspaniałe pożegnanie mojego męża. Bardzo dziękuję.
Anna z Miastko napisał/a 10 marca 2021
Dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Jestem wdzięczna za spokój, profesjonalizm, empatię i pomoc w tak trudnym momencie. Potraficie Państwo z dużym wyczuciem i taktem zadbać o komfort rodziny żegnającej bliską osobę. Bardzo dziękuję za okazany szacunek zmarłej oraz żegnającej rodzinie. Polecam tę firmę wszystkim, którzy znajdą się w takiej potrzebie.
Andrzej Skrzynecki napisał/a 21 lutego 2021
Dodam i od siebie kolejną jak najbardziej zasłużoną pozytywną opinię. Przebieg pogrzebu odbył się tak jak było ustalone, nie było sytuacji że coś nie zadziałało, albo jakiś zgrzyt w organizacji pogrzebu. Rodzina naprawdę nie musi nic od siebie organizować czy załatwiać. Firma bierze na siebie wszystkie sprawy czyli administracyjne, organizację czy transport. Uważam organizację pogrzebu za w pełni profesjonalną, niezawodną i godną polecenia.
Mariola z Miastko napisał/a 12 października 2020
Serdeczne podziękowania za profesjonalnie wykonane usługi. W tym trudnym czasie bardzo ważne jest móc na kimś polegać, a Omega jest niezawodna.
Krystyna Gmurowska z Koszalin napisał/a 24 września 2020
Przepraszam ,że dopiero teraz tzn. ok.miesiąc po pogrzebie mojej Mamy Anny Krzemińskiej pragnę wyrazić swoje uznanie dla pełnej profesjonalizmu Firmy Omega Kultura ,szacunek dla cierpiącej rodziny ,cierpliwość i wyrozumiałość to dla pogrążonej w smutku rodziny bezcenne .Młodzi , perfekcyjni , kulturalni ludzie na właściwym miejscu . Wielki ukłon i obyśmy wszyscy się tak szanowali jak z wielkim szacunkiem została pochowana moja Mama przez Firmę Omega .Dziękowalam i jeszcze raz dziękuję
Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon