Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
54 wpisy.
Mariola z Miastko napisał/a 12 października 2020
Serdeczne podziękowania za profesjonalnie wykonane usługi. W tym trudnym czasie bardzo ważne jest móc na kimś polegać, a Omega jest niezawodna.
Krystyna Gmurowska z Koszalin napisał/a 24 września 2020
Przepraszam ,że dopiero teraz tzn. ok.miesiąc po pogrzebie mojej Mamy Anny Krzemińskiej pragnę wyrazić swoje uznanie dla pełnej profesjonalizmu Firmy Omega Kultura ,szacunek dla cierpiącej rodziny ,cierpliwość i wyrozumiałość to dla pogrążonej w smutku rodziny bezcenne .Młodzi , perfekcyjni , kulturalni ludzie na właściwym miejscu . Wielki ukłon i obyśmy wszyscy się tak szanowali jak z wielkim szacunkiem została pochowana moja Mama przez Firmę Omega .Dziękowalam i jeszcze raz dziękuję
Bożena Łapiczewska z Szczecinek napisał/a 7 lipca 2020
Obsługa firmy bardzo pięknie i elegancko przygotowana do uroczystości, załatwianie formalności odbyło się bez najmniejszych przeszkód, Pani w biurze bardzo pomocna w załatwianiu spraw związanych z organizacją pogrzebu. Dziękuje za wszystko - moim zdaniem jesteście zakładem pogrzebowym numer 1 na terenie Szczecinka ! Pozdrawiam serdecznie Bożena Łapiczewska.
Tomasz S. z Szczecinek napisał/a 6 lipca 2020
W naszej opinii zakład pogrzebowy Omega jest firmą godną polecenia. Karawany były eleganckie, Pani w biurze bardzo pomagała a pracownicy to młode i chętne do pomocy osoby, szczególnie starszym. Duży plus za namioty i windę, których nie miała konkurencja.
August Siedlczyński z Szczecin napisał/a 31 maja 2020
Składam niniejszym Serdeczne Podziękowania Kierownictwu F-my OMEGA za profesjonalną organizację Pogrzebu Ś.P. Barbary Brzóski z Bornego Sulinowa – z wyrazami uznania i Szczęść Boże!
Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon