Nasze siedzibyul. Ks. dr Bernarda Sychty 5, Bytów
ul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
49 wpisów.
Jolanta Zakrzewska z Warszawa napisał/a 22 października 2021
Dziękuję za organizację uroczystości pogrzebowych mojej Mamy, wieloletniej mieszkanki Miastka. Zmarła w Warszawie i wszystkie problemy organizacyjne związane z pogrzebem w Miastku załatwiła firma Omega. Oprawa pożegnania bardzo profesjonalna i elegancka. Oceniam ją wyżej niż usługi, które oferowano nam w stolicy. Dziękuję.
Aleksandra Macholla z Miastko napisał/a 21 września 2021
Profesjonalne i empatyczne podejście do klienta. W trudnym czasie dla rodziny okazali wsparcie, za co bardzo dziękujemy. Wszelkie formalności załatwiane na miejscu, oprawa pogrzebowa na wysokim poziome. Bardzo polecam firmę OMEGA zakład pogrzebowy !
Henryk Gracz napisał/a 21 września 2021
Polecam tą firmę i dziękuję zarazem za zaangażowanie, Pracownicy zawsze eleganccy i Pani w biurze bardzo pomocna. U nas w miastku każdy ich zna, ale jeśli jesteś z poza Miastka to naprawdę warto poprosić ich o pomoc.
Halina J. z Miastko napisał/a 13 sierpnia 2021
Zakład pogrzebowy Omega zorganizował bardzo wzruszające pożegnanie mojej siostry. Dziękuję za wsparcie, pomoc i oprawę, która była na wysokim poziomie. Będę polecać Wasz zakład. Pozdrawiam.
Monika z Miastko napisał/a 4 sierpnia 2021
Pogrzeb zorganizowany na najwyższym poziomie, wysoka kultura osobista pracowników i pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z pogrzebem w tym trudnym dla rodziny czasie. Serdecznie dziękujemy firmie OMEGA.
Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX | TO Admin
Left Menu Icon