Nasze siedzibyul. Armii Krajowej 36, Miastko
ul. Tamka 3B, Biały Bór
ul. Tadeusza Kościuszki 15, Szczecinek

Usługi pogrzebowe

W Zakładzie Pogrzebowym OMEGA – zarówno w biurze w Miastku, jak i w Szczecinku i Białym Borze – zawsze, przez całą dobę, jesteśmy do dyspozycji osób, które stają przed koniecznością organizacji pogrzebu Bliskiej Osoby. Każdy z naszych pracowników jest gotowy, aby udzielić wszystkim takim osobom niezbędnej pomocy i wsparcia. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za dopełnienie wszelkich wymaganych formalności we wszystkich urzędach i instytucjach – takich, jak urzędy, biura parafialne czy administracje cmentarzy. Załatwiamy także wszystkie zasiłki pogrzebowe – z ZUS, KRUS czy MSWiA.

OMEGA troszczy się o organizację ceremonii pogrzebowych od ich pierwszego aż do ostatniego momentu. Bazując na ponad 20 latach doświadczenia przygotowujemy ceremonie tradycyjne i kremacyjne, ustalając ich przebieg z rodziną Zmarłego. Wśród pogrzebów, które organizujemy, są pogrzeby wyznaniowe i świeckie. Niezależnie jednak od rodzaju uroczystości – zawsze jest ona przygotowana z najwyższą dbałością o detale.

Każde działanie, jakie podejmujemy, jest wyrazem oraz świadectwem naszego szacunku względem Zmarłego oraz Jego rodziny. To dlatego dbamy o zawsze staranne wykonanie naszych zadań. Taka postawa świadczy nie tylko o profesjonalizmie, ale także o pragnieniu, aby każde ostatnie pożegnanie mogło być, zgodnie z naszą misją, prawdziwie pięknym – choć z całą pewnością niezwykle trudnym – wspomnieniem.

Wykonujemy przez całą dobę eksportację Zmarłego, przewożąc z wielkim szacunkiem jego ciało do chłodni, gdzie przed pochówkiem zostaje ono poddane wszystkim koniecznym zabiegom – głównie z zakresu kosmetyki pośmiertnej i toalety, które wykonuje wykwalifikowany, certyfikowany specjalista. Posiadamy także certyfikat zaświadczający, że nasz zakład pogrzebowy świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie profesjonalnego i sanitarnego przygotowania ciała Zmarłego do pochówku.

Swoją ofertę poszerzyliśmy również o usługi Mistrza Ceremonii. Posiadamy możliwość oprawy ceremonii w językach obcych takich jak Angielski, Niemiecki, Rosyjski i Ukraiński.

usługi pogrzebowe
certyfikat
Transport zwłok OMEGA

Transport zwłok

Firma OMEGA w swojej bogatej ofercie usług pogrzebowych ma także transport Zmarłych. Świadczony jest ona na terenie Polski oraz poza jej granicami. Realizacja tej usługi jest możliwa dzięki temu, że dysponujemy specjalistycznymi karawanami, przystosowanymi do tego typu transportu zarówno na krótsze, jak i na dłuższe dystanse. Każdy z karawanów spełnia najbardziej restrykcyjne normy związane z przewozem zwłok.

Wśród krajów, jakie obsługujemy naszymi karawanami, są Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Węgry, czy też Wyspy Brytyjskie, Szwecja, Dania czy Norwegia. Organizujemy transport Zmarłych głównie lądową oraz lotniczą.

Nasz Zakład Pogrzebowy OMEGA ma także możliwość zorganizowania transportu dla uczestników pogrzebu: zapewniamy wtedy autokary lub minibusy, które pomagają w przemieszczeniu się gości żałobnych między miejscami, w których odbywają się uroczystości.

Kremacja zwłok

Zakład Pogrzebowy OMEGA oferuje także możliwość wykonania kremacji – jeśli taka była wola Zmarłego i jego Rodziny. Kremacje są realizowane we współpracy z krematorium Atena w Koszalinie. Jest to nowoczesny obiekt, w którym rodzina ma możliwość skorzystania z sali pożegnań, a także – jeśli ma takie życzenie – może obserwować moment wprowadzenia trumny do pieca kremacyjnego.

Zapewniamy wszystkie rodziny, że ceremonie oparte o spopielenie ciała wykonywane są przez nasz zakład z troską i szacunkiem. Jako jedyny zakład pogrzebowy w okolicy używamy specjalistycznej windy do opuszczania urn. W naszych biurach znajduje się bogaty wybór urn i relikwiarzy z różnych materiałów. Zróżnicowane pod względem formy urny oferujemy w atrakcyjnych, w stosunku do wysokiej jakości, cenach.

kremacje

Kryształ Pamięci

Jako jedyny zakład pogrzebowy w okolicy proponujemy rodzinom wykonanie Kryształu Pamięci. Prochy zmarłego są bezpośrednio zatopione w serduszku z wysokiej jakości kryształu wraz z 24 karatowym złotem. Biżuteria ta bez problemu mieści się w dłoni, dzięki czemu może ona towarzyszyć danej osobie cały czas. Kryształowe serce jest dostarczone w eleganckiej drewnianej szkatułce wraz z certyfikatem. Szkatułka ta nadaje się także do przechowywania fotografii Zmarłego i innych drobnych pamiątek po nim.

kryształ pamięci
kwiaty na pogrzeb

Akcesoria pogrzebowe

Dysponujemy także dużym wyborem akcesoriów pogrzebowych oraz innych artykułów, które są niezbędne do przygotowania pogrzebu. W naszej stałej ofercie są trumny oraz urny w rozmaitych wzorach i kolorystyce. Prowadzimy także sprzedaż odzieży żałobnej.

W czasie ceremonii żałobnych zakład pogrzebowy OMEGA gwarantuje obecność wszystkich elementów, które składają się na piękno oprawy uroczystości. Należą do nich: nagłośnienie, oprawa muzyczna oraz fotograficzna. Jesteśmy jedynym zakładem pogrzebowym w okolicy, który w czasie pogrzebu wykorzystuje windę pogrzebową.

Firma OMEGA posiada także własną kwiaciarnię, która powstała równolegle z zakładem pogrzebowym czyli w roku 2000. Znajduje się ona w bezpośredniej bliskości siedziby naszej firmy – w Białym Borze, przy ulicy Tamka 3B.

TELEFON

Kontakt telefoniczny

LOKALIZACJE

Nasze filie

ul. Dworcowa 20B
77-200 Miastko

ul. Tamka 3B
78-425 Biały Bór

ul. Tadeusza Kościuszki 15
78-400 Szczecinek

E-MAIL

Kontakt mailowy

Zakład Pogrzebowy Omega

„Gdy zostają tylko wspomnienia – zadbamy, aby były najpiękniejsze.”

Rekomendacja serwisu pogrzebowego Funer
Realizacja: BRAINBOX.